BIOPTRON MONTE CARLO MASTER-CLASS

Marzec 2016
Wystawy
Przełomowe urządzenie BIOPTRON do terapii światłem medycznym wyróżniono podczas XIV Światowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (AMWC) ostatnio w Monako

Informacje

Pod nadzorem naukowym Światowego Towarzystwa Interdyscyplinarnego Medycyny Anti-Aging (WOSIAM), Światowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging świętował swoją czternastą rocznicę, przygotowując na tę okazję zaawansowany i ambitny program 2016.

Księstwo Monako było po raz kolejny miejscem, gdzie odbył się event i po raz kolejny Terapia Światłem Medycznym BIOPTRON zajęła główną scenę.

Przez ostatnie 14 lat AMWC grał kluczową rolę we wspieraniu naukowego zrozumienia prowadzenia działań Anti-Aging na poziomie globalnym.

Dziś, misja jest wciąż bardzo ważna i program kongresu w 2016 roku miał na celu pokazanie, jak osiągnąć skuteczne zapobieganie przed starzeniem się poprzez kompleksowe badanie podejść w estetyce (dermatologii i chirurgii) dla wyglądu zewnętrznego, w stosowaniu medycyny anti-aging w postaci światła BIOPTRON dla lepszego wewnętrznego i zewnętrznego samopoczucia.

Jedni z najbardziej pożądanych ekspertów w dziedzinie Dermatologii Estetycznej, Chirurgii Plastycznej i Estetycznej oraz multidyscyplinarnej Medycyny Profilaktycznej i Anti-Aging podczas Kogresu 2016 mówili o tym, jak Terapia Światłem BIOPTRON może widocznie odbudować i przywrócić naturalny blask całej twarzy, zredukować przebarwienia, poprawić strukturę skóry i wygładzić trudne w usunięciu zmarszczki - a wszystko to w zaciszu własnego domu.

Profesjonaliści, eksperci z całego świata stosują BIOPTRON MedAll, BIOPTRON Pro 1 i BIOPTRON 2 w klinkach urody i Anti-Aging. Dr. Christian Deperdu, dermatolog i specjalista w leczeniu Anti-Aging w Beausoleil, we Francji; Dr. Bogdan Dimitrie Niculae, Przewodniczący Stowarzyszenia Anti-Aging w Rumunii i Naczelny Dermatolog w Lasermed Clinics; Dr. Jasmina Lalosevic, Belgrad, Serbia, założycielka klinik Aestheticmed Anti-Aging i Dr. Urszula Hura, właścicielka Hure Medical Centre w Polsce wraz z wieloma innymi czołowymi lekarzami potwierdzili skuteczność i łatwość w stosowaniu terapii światłem BIOPTRON z różnorodnymi znanymi zabiegami Anti-Aging.

Warte wymienienia tutaj jest korzystanie z rewolucyjnego urządzenia do terapii światłem po mezoterapii i zastosowaniu wypełniaczy kwasem hialuronowym, lifting PRP, lifitng za pomocą mesonites, po peelingach i zabiegach laserowych, a nawet jako komplementarna terapia w leczeniu włosów i po transplantacji włosów.

Więcej informacji o tym jak i dlaczego BIOPTRON wiedzie prym w Anti-Aging, odwiedź nas tutaj:www.bioptron.com/What-it-Treats/Anti-Aging.aspx.

Wybierz spośród wielu, wyselekcjonowanych profesjonalnych opinii niezależnych ekspertów medycyny Anti-Aging i czytaj tutaj: www.bioptron.com/Professionals/Doctors-Corner.aspx.