Leczenie trądziku

Wrzesień 2015

Dermatolog i specjalista w dziedzinie przeciwstarzeniowych zabiegów leczniczych anty-aging, Francja i Monako

ŻYCIE BEZ SKAZY: ZNISZCZ BAKTERIE POWODUJĄCE TRĄDZIK, ABY ZMINIMALIZOWAĆ
POWSTAWANIE WYPRYSKÓW W PRZYSZŁOŚCI I PRZYWRÓCIĆ SKÓRZE CZYSTY
I ZDROWY WYGLĄD Z URZĄDZENIAMI BIOPTRON

Zdjęcie Pani dr Suzanny Miniconi Orban w jej klinice w Monako.

Jak pokazuje doświadczenie w mojej praktyce, i jak wiedzą aż nazbyt dobrze osoby cierpiące na trądzik, płyn oczyszczający i krem to za mało, aby pozbyć się długotrwałych skutków pewnego rodzaju zanieczyszczeń skórnych. Wpływ trądziku na samoocenę i ogólny stan zdrowia psychicznego może mieć poważne konsekwencje.

W przeszłości jedynymi dostępnymi metodami leczenia trądziku były kremy o ostrym działaniu miejscowym, antybiotyki doustne oraz stosowane doustnie retinoidy – a wszystkie te środki obarczone są ryzykiem potencjalnych skutków ubocznych. 

Dzisiaj istnieje’s nowa metoda: medyczna terapia światłem BIOPTRON – w 100% bezpieczna i klinicznie sprawdzona metoda leczenia pomagająca leczyć i kontrolować trądzik. Urządzenie BIOPTRON wykorzystuje to, co nazywamy medycznym światłem spolaryzowanym, które zapewnia optymalną penetrację tkanki skórnej. Naświetlanie tym medycznym urządzeniem, wykonywane tylko raz dziennie przez dziesięć do piętnastu minut, przyczynia się do skutecznego leczenia wyprysków skóry trądzikowej.

Światło spolaryzowane składa się ze specjalnych, równych dawek fal niebieskich i czerwonych, z których obie zawarte są w żółtej wiązce światła. Niebieskie fale światła BIOPTRON eliminują bakterie powodujące trądzik. W tym samym czasie fale czerwone koją stan zapalny, pomagając zwęzić gruczoły łojowe produkujące nadmiar sebum, które zatyka pory skóry.

Rozwiązanie w formie bezbolesnego, nie farmakologicznego leczenia urządzeniem BIOPTRON jest często bardzo skuteczne, gdy stosuje się je jako terapię skojarzoną z praktycznie wszystkimi innymi metodami leczenia miejscowego i ogólnego. 
Dodatkowym dużym atutem terapii światłem BIOPTRON jest stymulacja naturalnej produkcji kolagenu przez skórę. Kolagen z kolei zapobiega powstawaniu blizn i redukuje drobne linie i zmarszczki. Tak więc jest to również wysokiej jakości urządzenie o działaniu przeciwstarzeniowym.