Działanie przeciwstarzeniowe

Wrzesień 2015

Dermatolog i specjalista w dziedzinie zabiegów leczniczych anti-aging, Francja

FRANCUSKI ŁĄCZNIK: PRZYWRACAJĄC SKÓRZE MŁODOŚĆ ZA POMOCĄ URZĄDZEŃ BIOPTRON

Dr Christian Deperdu przedstawia urządzenie BIOPTRON 2 podczas ostatniej światowej konferencji poświęconej medycynie anit-aging w Monako.

Urządzenia medyczne BIOPTRON poznałem dwa lata temu poprzez lekturę licznych publikacji z dziedzin leczenia oparzeń, leczenia owrzodzeń i traumatologii. Ponieważ dziedziny te są bardzo odległe od obszarów mojej własnej specjalizacji, z początku byłem trochę zdezorientowany – jednak po głębszej analizie tematu odkryłem, że urządzenia BIOPTRON mogą być stosowane z wielkim powodzeniem również w celach anti-aging.

Zaproponowano mi, aby wypróbował BIOPTRON w mojej działalności w zakresie zabiegów estetycznych i anti-aging we Francji. Obecnie od 18 miesięcy korzystam z urządzenia do naświetlania światłem spolaryzowanym i wykorzystuję zalety jego stosowania w wielu obszarach mojej działalności, realizowanej w naszym ośrodku zabiegów przeciw starzeniu się skóry anti-aging. Urządzenie to stosuję w iniekcjach przed i po zabiegach, w zabiegach z zastosowaniem botoksu, wypełniaczy, PRP; oraz w mezoterapii i terapii mikroigłowej, w celu zmniejszenia stanu zapalnego i siniaków.

Urządzenia BIOPTRON używam również po zabiegach z zastosowaniem energii o częstotliwości fal radiowych w celu zmniejszenia rumienia; przed i po zabiegach ablacji laserowej (laserem frakcyjnym CO2 i erbowym) ze względu na jego działanie przeciwbólowe i stymulujące proces gojenia ran.

W przypadku Blepharoplastyki korzystamy z urządzenia BIOPTRON przed i po zabiegu, a także w kolejnych dniach w naszym ośrodku bądź też użyczając urządzenie pacjentowi, aby wykonywał naświetlania kilka razy dziennie we własnym domu. Ostatnio z powodzeniem korzystamy z tego urządzenia także po zabiegu kriolipolizy ze względu na jego działanie przeciwbólowe.