Działanie przeciwstarzeniowe

Luty 2016

właścicielka Hura Centrum Rehabilitacji

BIOPTRON: DLA OPTYMALNEJ STYMULACJI PRODUKCJI KOLEGANU I ELASTYNY

Pani dr Hura podczas pracy z BIOPTRON 2 w jej przychodni lekarskiej.

Stosowałam światło spolaryzowane BIOPTRON przez ostatnich 18 lat jako jedną z głównych metod w mojej praktyce, wspomagającą zabiegi upiększające i zabiegi medycyny estetycznej. Dzięki regularnym zabiegom terapii światłem w krótkim czasie zauważamy rezultaty w zakresie absorpcji zarówno preparatów kosmetycznych, jak i preparatów medycyny estetycznej, czego efektem jest poprawa odżywienia skóry, a ze względu na doskonałą stymulację włókien kolagenu i elastyny – zmniejszenie zarówno płytkich jak i głębokich zmarszczek.

Możemy także z wielkim powodzeniem stosować terapię światłem Bioptron w ramach zabiegów przeciwdziałających łysieniu plackowatemu, w celu poprawy kondycji osłabionych włosów. Stosowaliśmy metodę mieszaną – terapię światłem połączoną z masażem głowy, czasami także wraz z tonikiem do cebulek włosowych. Korzystając z takich metod zauważamy szybką poprawę kondycji włosów, zmniejszone ich wypadanie i przywrócony blask.

Nasze gabinety słyną z doskonałych wyników w zakresie rewitalizacji skóry dzięki rutynowo stosowanemu połączeniu klasycznych metod wykorzystywanych w medycynie estetycznej oraz terapii światłem BIOPTRON. W praktyce wszystkie zabiegi medycyny estetycznej kończymy zabiegiem światłem spolaryzowanym. Dzięki temu jesteśmy pewni, że preparaty zostaną doskonale wchłonięte, a dodatkowo zmniejszamy ryzyko infekcji.

Leczenie promieniowaniem daje nam pewność uzyskania lepszych wyników terapii w przypadku mezoterapii biomimetycznej, zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego PRP, usuwaniu przebarwień, modelowaniu konturów twarzy czy też zastrzyków z botoksu lub kwasu hialuronowego. Spektakularne efekty stosowania światła spolaryzowanego zauważa się w procesie gojenia tkanek po operacjach estetycznych. To działanie jest bardzo cenne w przypadku wszystkich zabiegów, nie tylko jako zwykły „katalizator” służący do przyspieszenia procesu gojenia tkanek, lecz również jako szybki sposób zmniejszenia obrzęku. Ta cecha jest absolutnie niezbędna do przywrócenia drożności po operacjach plastycznych nosa. Poleciłabym BIOPTRON jako innowacyjną i fizjologiczną metodę bez skutków ubocznych do stosowania w codziennej praktyce.