NAPISZ DO NAS

Proszę zapoznać się z poniższymi zasadami i warunkami i zaznaczyć poniższe pole, aby kontynuować.
INFORMACJA DOTYCZĄCA OCHRONY PRYWATNOŚCI Informujemy, że BIOPTRON AG wykorzysta wszystkie zgromadzone dane jako właściciel przetwarzania danych w celu spełnienia wymagań związanych z pracą oraz sporządzenia materiałów reklamowych. Wszelkie dostarczone dane będą przetwarzane za pomocą systemów informatycznych przez nasz personel przydzielony do tego zadania. Dane nie będą rozpowszechniane i mogą być ujawnione wyłącznie we wskazanych celach, przed uzyskaniem uprzedniej zgody ich właściciela.
Security code

ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM

Szanowny Panie/Szanowna Pani,

Bardzo dziękuję za zainteresowanie technologią BIOPTRON – opatentowaną, medycznie certyfikowaną technologią światła wyprodukowaną w Szwajcarii.

W ciągu ostatnich 20 lat nawiązaliśmy silne więzi w formie współpracy partnerskiej na całym świecie w ponad 50 krajach, zajmując się dystrybucją ponad 4 milionów urządzeń i przedstawiając ludziom uzdrawiającą moc światła BIOPTRON.

BIOPTRON AG jest częścią ogólnoświatowej spółki Zepter International od roku 1996. Zapraszamy do przyłączenia się do nas już teraz i przeniesienia swojej firmy na kolejny, wyższy poziom. BIOPTRON AG projektuje innowacyjne produkty zdobywające powszechne uznanie za:

  • Nieinwazyjne działanie przyspieszające gojenie i przynoszące ulgę w bólu
  • Niezrównaną szwajcarską jakość i wzornictwo
  • Konkurencyjność
  • Medyczne zatwierdzenia na całym świecie

Niech moc światła BIOPTRON będzie z Tobą!