Wybierz kraj

BIOPTRON AG, SZWAJCARIA

Należąca do Grupy Zepter od 1996 roku, Bioptron AG to szwajcarska firma, która produkuje medycznie certyfikowane urządzenia do terapii światłem

Od momentu powstania w 1988 roku, BIOPTRON® stał się globalną marką, która jest synonimem innowacyjnych produktów medycznych, niezrównanych w profilaktyce, leczeniu i rekonwalescencji różnych schorzeń. BIOPTRON AG inwestuje w zaawansowane badania i rozwój nowych produktów niezbędnych do osiągnięcia optymalnej skuteczności klinicznej terapii światłem.


Siedziba firmy w Wollerau, Szwajcaria Switzerland flag

Bioptron HQ

Grupa Zepter

Zepter logo
HandsHands
Zepter Medical logo
Separator
Zepter Homeart logo
Separator
Zepter Cosmetics logo
Separator
Zepter Luxury logo
Separator
Zepter Homecare logo
 
 
 
Globe
7 fabryk
5 kontynentów
60 krajów
Ponad 80,000,000 zadowolonych użytkowników
Ponad 760,000,000 sprzedanych produktów
Lines

BIOPTRON na świecie

BIOPTRON logo
Pin
Ponad 60 krajów
Pin
Ponad 30 lat na rynku międzynarodowym 
Pin
Ponad 3,000,000 sprzedanych urządzeń
Globe

Nasza misja

Naszą misją jest umożliwienie odbiorcom dbania o siebie poprzez dbanie o ich codzienne zdrowie i zdrowie ich najbiższych. Zapewniamy bezpieczne, wygodne i skuteczne rozwiązania zdrowotne służące leczeniu chorób i poprawie jakości życia.

Dzięki naszym innowacyjnym produktom przyczyniamy się do znalezienia rozwiązań niektórych z głównych wyzwań współczesnej cywilizacji.

Family
Zepter Live Better Live LongerZepter Live Better Live Longer
Research & development

Badania i rozwój (R&D)

Lata doświadczeń i badań potwierdziły pozytywny wpływ terapii światłem BIOPTRON® Hyperlight i doprowadziły do jej stosowania w leczeniu wielu różnych dolegliwości. Obecnie terapia światłem BIOPTRON® Hyperlight jest rozpoznawana na całym świecie jako nowa i innowacyjna forma leczenia stosowana w celu zapobiegania i leczenia różnorodnych dolegliwości.

Zespół inżynierów, naukowców, lekarzy i innych specjalistów BIOPTRON AG nieustannie pracuje nad dalszym rozwojem produktów medycznych BIOPTRON® w celu osiągnięcia optymalnej skuteczności klinicznej terapii światłem.

Certyfikacja jakości

Wewnętrzne laboratoria BIOPTRON AG nieustannie zajmują się testowaniem i optymalizacją urządzeń BIOPTRON®, zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi przeprowadzanymi przez niezależne instytucje. Jednocześnie urządzenia BIOPTRON® są certyfikowane także przez akredytowane, niezależne instytucje kontrolne. Nasze procesy biznesowe, w tym  R&D, ocena dostawców, dostarczanie komponentów niezbędnych do produkcji, kontrole oraz produkcja wszystkich urządzeń są przeprowadzane zgodnie z wymaganiami dyrektywy medycznej 93/42/EWG, jak również określonych regulacji obowiązujących na rynkach lokalnych.

Zezwolenie amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA)
FDA 510 (k) dotyczące urządzenia do zwalczania bólu

Więcej informacji znajdziesz tutaj: "510(k) Premarket Notification Database" . Nasz numer 510 (k): K032216