NAPISZ DO NAS

Prosimy wypełnić poniższy formularz.
Przedstawiciel Zepter skontaktuje się z Panią/Panem tak szybko, jak to możliwe, aby zapewnić Pani/Panu możliwość doświadczenia jakości oferowanej przez system terapii światłem BIOPTRON z pierwszej ręki.

* Wybierz prezentację:

Proszę zapoznać się z poniższymi zasadami i warunkami i zaznaczyć poniższe pole, aby kontynuować.
INFORMACJA DOTYCZĄCA OCHRONY PRYWATNOŚCI Informujemy, że BIOPTRON AG wykorzysta wszystkie zgromadzone dane jako właściciel przetwarzania danych w celu spełnienia wymagań związanych z pracą oraz sporządzenia materiałów reklamowych. Wszelkie dostarczone dane będą przetwarzane za pomocą systemów informatycznych przez nasz personel przydzielony do tego zadania. Dane nie będą rozpowszechniane i mogą być ujawnione wyłącznie we wskazanych celach, przed uzyskaniem uprzedniej zgody ich właściciela.
Security code

ZAMÓW PREZENTACJĘ

Dołącz do rodziny BIOPTRON
BIOPTRON AG oferuje Ci szansę na odkrycie świata zdrowia i urody, z którego będziesz mógł korzystać osobiście lub w ramach prowadzonej działalności – wszystko w zaciszu Twojego własnego domu, biura, kliniki lub gabinetu lekarskiego.

Zamów prezentację

Zyskasz możliwość:

  • Skorzystania z urządzenia medycznego do terapii światłem BIOPTRON w relaksującym otoczeniu
  • Zadania wszelkich pytań dotyczących urządzeń z wachlarza BIOPTRON
  • Zaproszenia członków swojej rodziny i przyjaciół na spotkanie poświęcone edukacji zdrowotnej
  • Prezentacja nie wiąże się z obowiązkiem dokonania jakiegokolwiek zakupu, ani sprecyzowania żadnej wymaganej minimalnej ilości zamówienia.